1. ThinkGlobal діє за власною концепцією. Головний її принцип полягає у тому, що успіх дитини складається з навчальних результатів, яких вона досягає використовуючи власну стратегію їх досягнення. У нас є чітке бачення, якими знаннями та уміннями має володіти студент по закінченню навчання.

2. Ми вчимо культурі навчання, іншими словами - вчимо навчатись. Система навчання базується на демократії та взаємоповазі. Ми усвідомлюємо індивідуальність студента, враховуємо її при складанні індивідуального плану та даємо можливість йти до мети крок за кроком, поступово й розмірено, але результативно та ефективно. Адже кожен студент рухається у своєму темпі, тож важливо цей темп не порушувати та не порушувати особистий простір дитини.

3. Більшу частину авторської програми школи складає робота над справжніми життєвими проблемами з використанням кросдисциплінарного методу. Це метод, що виводить дослідника поза рамки певного предмета, тобто він розглядає питання за допомогою методів, запозичених із дисциплін, що не мають безпосереднього стосунку до даної. Це дозволяє подивитись на проблему по-новому, знайти реальні шляхи її вирішення та навчитись практично застосовувати знання.

4. З дітьми працюють викладачі нової генерації. Це особистості з нестандартним мисленням, які розуміють, навіщо дітям це вчити, як це може знадобитись у майбутньому, у яких сферах це можна використати. Завжди шукають способи вдосконалення, розвивають свої уміння, набувають нових знань з огляду на сучасний світ та готові прищепити студентам такі ж цінності.  

5. Замість застарілої системи оцінювання діє заохочувальна з використанням кепсів - власної шкільної валюти. Діти отримують їх за виконання реальних, а не абстрактних завдань та реалізацію проєктів, а потім обмінюють на корисні речі.

6. Замість домашніх завдань - велика кількість самостійної роботи під наглядом викладачів у стінах закладу.

7. По закінченню школи дитина отримує атестат державного зразка, а разом з ним - можливість вступити у престижні вищі навчальні заклади України та світу.

8. Діти вчаться самотужки розв'язувати проблеми та роблять це у стінах школи. Ми вчимо їх позитивно ставитись до власних помилок, аналізувати їх причини та шукати шляхи вирішення. Важливо, щоб дитина усвідомила, як уникнути таких самих проблем у майбутньому та навчилась формувати власні висновки.

Навчання відповідає держстандартам МОН і зміцнюється сучасним підходом. Студенти вчать іноземні мови, природничі науки та мають можливість реалізувати власні творчі проєкти. У втіленні своїх ідей немає жодних обмежень. Головне - щоб це було корисно та розвитково. Усе інше - політ фантазії, підкріплений логічним мисленням, втілити у життя який допомагають викладачі.