Цілий місяць студенти й викладачі наполегливо працювали над створенням проєктів. Методом жеребкування кожна команда отримала унікальну тему й формат презентації проєкту.

Тож знайомся з командами! Дивись відео, щоб відчути нашу атмосферу творчості.

"Гончарі"
Власний виріб на тему «Традиції України»
Команда створила у школі справжній музей зі старовинними, сучасними та навіть власними глиняними виробами. Учні відвідали майстер-клас з гончарства, а протягом тижня займались декоративною ліпкою у школі.

"Amigos"
Репортаж на тему «Традиції Мексики»
Учасники перевтілились у мексиканців і занурили школу в атмосферу тутешнього свята — Дня мертвих. А щоб репортаж був дійсно якісним, команда навіть залучила жителя Мексики.

"Проскурівці"
Майстер-клас на тему «Традиції Хмельницького»
Учасники відчули себе справжніми шеф-кухарями, залучивши до майстер-класу з ліплення вареників усіх студентів школи! Учні дружно готували страву, а потім смачно ласували нею, пригощаючи викладачів."Dream team"
Вистава на тему «Традиції сім"ї»
Команда показала, як святкували Різдво наші бабусі й дідусі у дитинстві. Під час підготовки кожен розповів про власні сімейні традиції. Так з’ясували, що спільною й улюбленою для усіх є святкування Святвечору.

Проєктна робота неабияк згуртувала студентів та їх кураторів. Учасники долучались до команд методом жеребкування, незалежно від віку, статі та особистих вподобань.

Тож team building увінчався грандіозним успіхом, а студенти з нетерпінням чекають наступних командних робіт.