Урок доброти — це заняття, присвячене Всесвітньому дню захисту тварин. Його мета — нагадати про важливий зв’язок людини з природою та його послаблення у зв’язку зі складною екологічною ситуацією. Адже від згубного впливу людини на довкілля потерпають беззахисні тварини.

Звісно, у ThinkGlobal цей день не оминули увагою. Урок провели для студентів 1−5 класів.
Для молодших дітей організували навчальний квест. З кожним його етапом учасники все краще розуміли, які ресурси потрібні для виховання домашньої тварини. Квест допоміг усвідомити неабияку відповідальність господаря не лише перед домашнім улюбленцем, а й перед суспільством

Безумовно, говорили ми не лише про домашніх мешканців, а й про тих, що не мають домівки. Діти дійшли висновку, що вони потребують нашої значної допомоги та уваги


Студенти п’ятого класу визначили, які організації захисту тварин діють у нашому місті. Спільними зусиллями діти створили агітаційну листівку, де наголосили на необхідності допомоги притулкам.

Головне досягнення уроку — діти самостійно ініціювали збір корму для комунального зоопарку.

Проводити такі уроки — надважливо. Адже усвідомлення соціальних проблем — перший крок до їхнього викорінення. Ми віримо: виховуючи у дитини любов до природи, ми рятуємо світ.

А ти допомагаєш нашим маленьким друзям?